Dydžių lentelės

Reima® prekės ženklo drabužiai

Kaip pasirinkti tinkama dydį?

Lauko drabužiai turi būti pakankamai erdvūs, kad reikalui esant galėtumėte apsirengti papildomus drabužių sluoksnius (termorūbus, apatinį kombinezoną, flisą). Taip pat turi likti šiek tiek vietos oro cirkuliacijai, kad oras kombinezono viduje galėtų sušilti, o vaikas judėdamas neprakaituotų. Per mažas arba stipriai per didelis drabužis tinkamai neatliks savo funkcijų. Jei renkatės ištisinį kombinezoną, atkreipkite dėmesį į ilgį nuo kaklo iki klynuko. Vaikui sėdint arba jam pasilenkus, per klynuką neturi veržti, turi likti šiek tiek vietos, kad vaikas galėtų laisvai judėti. Taip pat būtinai atkreipkite dėmesį į rankovių ilgį: paprašykite vaiką iškelti tiesias rankas iki pečių lygio. Tokios padėties rankovė turi dengti vaiko riešą.

Mūsų patarimai

Reima prekės ženklo drabužiai nėra mažinti. Pvz. jei Jūsų vaikas rudens pradžioje yra arti 104 cm ūgio ir yra smulkaus arba vidutinio sudėjimo, labai tikėtina, kad dydis 104 cm jam puikiai tiks iki pat žiemos sezono pabaigos. Tačiau kai kurie vaikai yra linkę augti “šuoliukais”, todėl įvertinkite savo vaiko ypatumus ir gal būt Jums reikės pasirinkti dydžiu didesnį dydį.

Jei turite galimybę, būtinai pasimatuokite prieš perkant! Drabužių modeliukai yra skirtingi, todėl matuojantis būtų geriausia galimybė išsirinkti būtent Jūsų vaikui tinkamą modelį. Jei perkate internetu ir pasimatuoti drabužį prieš perkant negalite, Jūs taip pat niekuo nerizikuojate, nes per 14 kalendorinių dienų netikusią prekę galite gražinti arba pasikeisti.

Beveik visi mūsų parduodami drabužiai turi gumą juosmens srityje. Jos pagalba galima šiek tiek pareguliuoti per didelį ilgį. Kelnių apačios yra taip pat su guma, tad vaikui nekliudys vaikščioti.

BENDRA INFORMACIJA APIE REIMA DYDŽIUSReima® AVALYNĖ

Tinkamas avalynės dydis = pėdos ilgis + 0,5 cm (pėdutės judėjimo laisvei bei oro cirkuliacijai) + 0,5-1 cm (pėdutės augimui). Bendrai 1-1,5 cm atsarga.

  • - Pėdutės ilgį matuokite kartu su kojinyte, su kuria vaikas avės batukus;

  • - Pamatuokite abiejų pėdučių ilgį ir batukus rinkitės pagal ilgesnę pėdą;

  • - Pėdutę matuokite vakare, kuomet Jūsų vaiko pėdutė yra didesnė, nei dienos metu;

  • - Pėdutės ilgis matuojamas vaikui stovint!

  • - Vaiko pėda auga gana greitai, todėl patariame kas 2-3 mėnesius vėl pasimatuoti ilgį.


REIMA PIRŠTINIŲ DYDŽIAI


REIMA KEPURIŲ DYDŽIAICOLUMBIA DYDŽIŲ LENTELĖS

Čia pateikiamos bendros Columbia gamintojo dydžių lentelės.

COLUMBIA DRABUŽIAICOLUMBIA AVALYNĖColumbia kūdikių kombinezonai

*kūdikių kombinezonai mažinti per klynuką. Labai svarbu, kad numatytumėte laisvos vietos sauskelnėms.

*taip pat, renkantis ištisinį Columbia kombinezoną svarbu įvertinti vaiko amžių ir jo amžiui būdingus sugebėjimus:

-ar vaikas jau vaikšto? ar kombinezoną planuojate dėvėti tik užlenktomis kojytėmis ar ir su batukais?

Jei vaikas jau vaikšto, kombinezono dydžiai atitiks, galite drąsiai rinktis pagal gamintojo rekomendacijas. Jei vaikas dar nevaikšto ir Jums aktualu, kad kojytės būtų slepiamos, siūlome pasirinkti 1 dydžiu didesnį dydį.

Pvz. vaikui yra metukai. Jis tvirtai vaikšto, kombinezoną dėvėsite tik su batukais. Vaikas vidutinio 80 cm ūgio ir 10 kg svorio. 12-18 mėn dydis puikiai tiks.

Tačiau, jei vaikas dar netvirtai stovi ant kojyčių, dažniau laiką praleidžia vėžimėlyje, jei dar pamiega vežime, tai reiškia, kad Jums praverstų, kad kojytes galima būtų paslėpti, neapmaunant batų. Tokiu atveju tam pačiam vaikui rekomenduojame 18-24 mėn dydį.

Kt. pvz. vaikui 9 mėnesiai. Jis vidutinio 72 cm ūgio ir vidutinio kūno sudėjimo. Prisilaikant daro pirmus žingsniukus, bet vis tik daugiau laiko praleidžia vežimėlyje/nešynėje/autokedutėje ir pan. Tokiam vaikui patariame rinktis mažiausiai 12-18 mėn dydį, kad būtų tinkama atsarga vaiko augimui, kad sėdint neveržtų per klynuką. Jei toks vaikas yra prie drūtesnių arba dar šiek tiek aukštesnis (74-76 cm), tuomet galima pagalvoti ir apie 18-24 mėn dydį.

Tokiu atveju reikia turėti omeny, kad sezono pradžioje kombinezonas bus didokas, ypač rankovių ir klešnės ilgiai, tačiau būsite tikri, kad jo užteks iki pat sezono pabaigos + papildomas bonusas yra didelė tikimybė, kad tą patį kombinezoną galėsite ir kitais metais dėvėti, bet jau su batukais.

Jei nemėgstate stipriai per didelių rūbelių, pasirinkite dydį 12-18 mėn. Kombinezonas puikiai atrodys sezono pradžioje. Tačiau reikia turėti omeny, kad kiekvienas vaikas auga labai individualiai ir gana sparčiai, ypač per pirmus metus. Galime tik numatyti, kiek paaugs mažas vaikas per sezoną, deja negalime to prognozuoti 100 %. Yra tikimybė, kad tokį dydį praaugsite iki sezono pabaigos. Jūsų teisė rinktis, o mes tik patarsime, atsižvelgus į Jūsų vaiko ypatumus

-kokio ūgio ir kokio kūno sudėjimo vaikas?

Jei vaikas yra vidutinio arba smulkaus sudėjimo, kūdikio kombinezono dydis atitiks. Jei vaikas yra stambesnio kūno sudėjimo, patariame rinktis 1 dydžiu didesnį dydį, kad sėdint neveržtų per klynuką.

Pvz. jei Jūsų mažyliui šiuo metu 5 mėnesiai. Jis yra vidutinio 63 cm ūgio ir sveria 7 kg, labiausiai tikėtina, iki pat žiemos pabaigos vaikas dar nevaikščios. Labiausiai tikėtina, kad mažyliui geriausiai tiks 6-12 mėn dydis su tinkama atsarga augimui. Jei tokio paties ūgio vaikas stambesnis, pvz. sveria jau 10 kg, tikrai patartume rinktis 12-18 mėn dydį.

Penki Sezonai bendros rekomendacijos:

  • - 0-3 mėn rekomenduojame užlenktom kojytėm iki 62 cm ūgiui

  • - 3-6 mėn. rekomenduojame užlenktom kojytėm iki 68 cm ūgiui

  • - 6-12 mėn. rekomenduojame užlenktom kojytėm iki 72 cm ūgiui (iki 76 su batukais)

  • - 12-18 mėn. rekomenduojame užlenktom kojytėm iki 78 cm ūgiui (iki 84 su batukais)

  • - 18-24 mėn. rekomenduojame užlenktom kojytėm iki 84 cm ūgiui (iki 90 su batukais)

Realūs pūkinių Snuggly Bunny kombinezonų išmatavimai (2016/17 m modelis)Columbia BUGA 2-jų dalių kombinezonai

Realūs komplektų BUGA išmatavimai (2016/17 m modelis)


SOREL AVALYNĖS dydžių lentelė